Кошик:
порожній
×
Реєстрація

Профіль

Інформація для входу

чи ввійти

Ведіть ім'я!
Фамілія обов'язкова!
Введіть телефон
Ім'я введено невірно!
Фамілія введена невірно!
Це не email!
Email поле обов'язкове!
Цей email вже використовується!
Необхідний пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або меньше символів!
Паролі не зпідпадають!
Підтвердіть умови!
Email або пароль невірні

Гарантія та повернення товарів

Ми добре розуміємо складність вибору товарів через інтернет, тому ми без проблем обміняємо річ, яка вам не підійшла, або повернемо повну вартість товару, як тільки отримаємио його і переконаємося у відсутності пошкоджень ( 1-2 дні з моменту отримання товару)
Якщо Ви візуально оцінили виріб і зрозуміли, що воно Вам не підходить або відчули дискомфорт в процесі примірки, повідомте нам про це і ми вирішимо проблему разом.

Обмін корсетних виробів, нижньої білизни, купальників і панчішно-шкарпеткових виробів заборонений законодавством України, але ми завжди йдемо на зустріч клієнтам, тому Ви зможете повернути і ці товари. Єдина умова- щоб речі були не ношеними. Трусики можна приміряти зверху на свої особисті.  Всі етикетки і гігієнічні наліпки знімайте лише після примірки, коли точно переконаєтеся, що річ вам підходить.

Повернення і обмін товарів здійснюється через Транспортну компанію "Нова Пошта". Грошові кошти повертаються на наданий Вами картковий рахунок банку. Зверніть увагу, що всі витрати, пов'язані з поверненням та обміном товару несе покупець.
Ви можете залишити кошти на балансі і використовувати їх при наступному замовленні. Якщо ви бажаєте здійснити обмін товару, вам необхідно зробити нове замовлення на сайті і в коментарях до замовлення вказати що це обмін.


Наступні товари приймаємо тільки в нерозпечатаній упаковці, тобто якщо ви просто передумали, чи не приміряючи покупку:
    колготки;
    панчохи;
    шкарпетки;
    бодістокінги;
    наклейки на груди;
    силіконові бюстгальтери;