Привіт, давай знайомитись!Наші перші магазини були засновані ще у 2005 році і з того часу ми постійно вдосконалюємося, змінюємо асортимент, для того, щоб кожен зміг купити найякісніші товари  за доступною ціною.
Перше інтернет - замовлення було відправлено в 2014 році.

Щоб максимально задовольнити бажання кожного клієнта - працює дружня команда справжніх професіоналів своєї справи.

Ми здійснюємо прямі поставки від виробників , тому клієнти нашого інтернет - магазину отримують високоякісні товари за приємними цінами.
Вигідно купуйте спідню білизну, колготки, піжами та багато інших товарів у нашому інтернет-магазині «
kolgotochka»!

 

Чому варто купити у нас:

1. Асортимент товарів, що представлений на сайті постійно оновлюється. Каталог продукції містить лише провідні бренди, котрі користуються попитом і популярністю не лише в Україні, а й у світі.

2. У нас якісний товар, що виготовлений здебільшого з натуральних тканин.

3. Якщо товар не виправдав сподівання клієнта (брак, невідповідність розміру чи  фасону), його можна повернути, або обміняти протягом 14 днів.

4. Кваліфіковані менеджери інтернет-магазину «КолгоТочка»  - завжди допоможуть у виборі. Ми задовольняємо потреби найвибагливіших клієнтів, тому завжди готові запропонувати товар, що відповідає всім критеріям пошуку.

5. Швидка, своєчасна доставка по всій Україні. Це можливо завдяки співпраці з провідними службами доставки.

6.Замовлення на сайті можна зробити у будь-який зручний для Вас час.

Більшість клієнтів інтернет-магазину «kolgotochka» стає нашими постійними покупцями. Є чим пишатися, та водночас є напрямок для зростання, тому ми постійно вдосконалюємося!

 

Приєднуйтесь до поціновувачів красивої та якісної продукції!


З любов’ю, Твоя «kolgotochka»